SZÉP a Kossuthban 
 
A Székesfehérvári Érzékenyítő Program keretében a gyerekek olyan társaik életébe nyerhetnek betekintést, akik nem hallanak vagy látnak, mozgásukban korlátozottak vagy éppen nem teljesen úgy gondolkodnak, mint a legtöbb ember.
 
MÉG SZÉP, hogy szeretnénk erről is minél többet megtudni! Ezért meghívtuk iskolánkba városunk Önkormányzata által támogatott program kitalálóját, Lengyel Zsófiát és társait, Végvári Anitát és Mokkát, a türelmes labradort, akik élvezetes, értékes és érdekes foglalkozásokat tartottak nekünk. Ősszel a harmadikosoknál jártak, most a másodikosokhoz látogattak el. 
 
 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »