Február 21-én, húshagyó kedden véget ért a farsangi időszak. De senki sem búslakodik, hiszen kimulathattuk magunkat az előző hetekben. Már hetek óta tarka farsangi díszítés várta a gyerekeket az osztályokban, az aulában.  Az utóbbi évek szigorú szabályai után végre újra együtt ünnepelhetett mindenki. Február 10-én reggel egy vidám boszorkánycsapat járta végig az osztályokat, megalapozva a napi jókedvet. Az alsósok már ebédelni is jelmezben mentek, majd az osztályokban vicces vetélkedők, játékok fokozták a hangulatot a kora délutáni közös jelmezbemutatóig és tombolahúzásig. Ezután közös tánccal zárták a mulatságot. Persze, az iskola csak ezután lett igazán hangos, hiszen a felsősök vették birtokba az aulát, ahol minden osztály vagy kisebb csoport megmutathatta jelmezeit, amelyeket zsűri pontozott és díjazott. A farsangi zenés-táncos bulira a zenei kívánságokat már előre le lehetett adni, így mindenki talált köztük kedvére valót. Kicsi és nagy, diák és tanár jól szórakozott a nap során.Ekkora zenebonával, lármával, ricsajjal reméljük, tényleg sikerült elűzni a telet. 

Köszönjük a szervező pedagógusok és diákok munkáját.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanévzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »