Kiválóan szerepeltek a január 28-án megrendezett Kosárpalánta verseny 2. fordulójában  3. és 4. évfolyamos diákjaink. Mindkét csapat első helyezést ért el a 2. fordulóban. Nagyon ügyesek és lelkesek voltak, kiemelkedően helytálltak a feladatok teljesítésekor.
 
A verseny résztvevői:
Kovács Dániel, Zólyomi Albert, Besse Dominik, Ley Bálint, Török Gergő, Dózsa Péter (3.a), Domonkos Ádám, Czigány Zétény, Szobotka Péter, Karászi Ervin (3.b), Varga Márk (3.c), Serfőző Áron, Serfőző Artúr, Ali Bertold (4.a), Sándor Máté (4.b), Bozsák Bernát (4.c)
 
Gratulálunk a remek eredményhez, köszönjük felkészítőjük, Bárány Rita munkáját.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »