Egy álom valóra vált…

2023.01.10-én hivatalosan is birtokba vehették diákjaink az intézményünk okostantermét. Egy olyan tanterem került ezen a napon átadásra, ahol a tanítványaink a legmodernebb digitális infrastruktúra használatával tudnak fejlődni, gyarapodni, okosodni. Nagy öröm és büszke érzés számunkra, hogy a 70 éves iskola egy ilyen korszerű, az élményalapú és a kollaboratív tanítást és tanulást támogató tanteremmel gazdagodott. Az átadó ünnepségen Kovács Orsolya tanítónő kisdiákjai, a 2.c osztályos gyermekek mutatták be a különféle programok, eszközök használatát. Hálás szívvel köszönjük a támogatóinknak, hogy ez a nagy volumenű, jelentős fejlesztés meg tudott valósulni az intézményünkben.

Cikk és képek városunk honlapján

Videó és képek a feol.hu oldalon

A kezdőkép forrása: https://www.szekesfehervar.hu/okostanteremmel-gazdagodott-a-kossuth-lajos-altalanos-iskola?sfgallery=72637

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008