Iskolánk minden diákja nagy örömmel várta, hogy városunk futballcsapatának két válogatott játékosa, Bese Barnabás és Hangya Szilveszter megérkezzen a tornaterembe. Miután meséltek egy kicsit magukról, eredményeikről, türelmesen válaszoltak a gyerekek számtalan kérdésére. Ezután következett iskolánk focistáinak dekázóversenye. Minden résztvevő nagy tapsot kapott a diákseregtől. Végül hosszú sorokban várakoztak a gyerekek, hogy aláírást kérjenek fotókra, cipőkre, pólókra.

Köszönjük a jó hangulatú, érdekes programot a szervezőknek és a sportolóknak.

Cikk és videó a csapat honlapján

 

A címlapkép forrása: https://www.molfehervarfc.hu/2022/12/07/nagy-sikeru-iskolalatogatason-vett-reszt-hangya-szilveszter-es-bese-barnabas.html

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time