Iskolánk apraja és nagyja piros ruhába öltözve gyülekezett ma reggel az aulában. Megtudtuk, mik lesznek a második adventi hét fejtörői, majd vidám, közös énekkel igyekeztünk a Mikulást az iskolába csalogatni. Sikerrel jártunk, hiszen a dal után pár pillanattal már meg is jelent az aulában Mikulás bácsi. Köszöntötte a diáksereget, majd krampuszai kíséretében átvonult a tornaterembe, ahol egész délelőtt osztogatta az ajándékokat és a dicsérő szavakat, jó tanácsokat a gyerekeknek. Reméljük, jövőre is eljön hozzánk!

Itt pedig a Mikulásváró közös dal egy részlete hallható:

2022_mikulas.mp4

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

DÖK-nap

A diákönkormányzat napja

Tudj meg többet »

Ballagás

A nyolcadik évfolyamosok ballagása

Tudj meg többet »

Évzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »