December 1-én reggelre barátságos adventi kuckók fogadták az iskolába érkező gyerekeket. Aki figyelmesen szemügyre vett minden apró részletet, észrevehette, hogy adventi feladatok, rejtvények is rejtőznek a szép díszletek között. Advent minden hetében újabb fejtörők, programok teszik emlékezetessé, izgalmassá az ünnepi készülődést. Az alsósok a kis aulában, a felsősök a nagy aulában találják meg a rejtvényeket. Persze lesznek közös programok is (éneklés, fotózkodás…), amelyekre már most is lelkesen készülnek kicsik és nagyok, sőt, a felnőttek is. 

Köszönjük a kedves meglepetést a szervezőknek: Dányádi Juditnak, Halászné Nardai Erzsébetnek, Kálmán Angélának és segítőiknek. 

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time