Már mindannyian nagyon várjuk az első hóesést, ám úgy tűnik, még csak álmodozhatunk  a havas reggelekről, szánkózásról, hógolyózásról. Munkatársunk, Hujber László meglepetésének köszönhetően azonban advent első reggele óta mosolygós hóember köszönti az iskolánkba érkezőket. Laci bácsi   a tavalyi évhez hasonlóan, szeretettel és szakértelemmel, fából alkotta meg meg vidám kapuőrünket.   Hóemberünk feldíszített karácsonyfája arra is emlékezteti a belépőket, hogy advent idején igyekezzünk még több szeretettel fordulni egymás felé, szerezzünk örömet társainkat, és örüljünk tiszta szívből  egymás kedvességének, a felénk áradó szeretetnek.

Köszönjük, Laci bácsi!     

                                                                                                                                                         

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time