Iskolánknak jól felszerelt könyvtára van, amelyet sokan látogatnak. Ám néha jó lenne akkor is olvasgatni, amikor a könyvtár nincs nyitva. Esetleg jól esik kicsit félrevonulni szabadidőben egy jó könyvvel, egy csendes helyre. Ezen igények kielégítésére, valamint az olvasás megszerettetéséért alakítottuk ki az alsó szint kis aulájának egy félreeső szegletében az Olvasókuckót. A könyveket is a gyerekek hozták saját vagy szüleik régebbi könyvei közül válogatva. A polcokról választott könyvek helyben olvashatók, de akár el is vihetők kis időre. Persze elolvasás után vissza kell tenni őket a polcra, hogy másoknak is örömet szerezzenek. Az Olvasókuckó “szabályzata” a falra kitett tablón olvasható. Reméljük sokaknak segít majd a szabadidő kellemes és hasznos eltöltésében az Olvasókuckó folyamatosan megújuló könyvválasztéka.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »