A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. pályázatának segítségével komoly informatikai fejlesztés valósult meg a Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskolában. A fejlesztés eredményeként intézményünk minden osztálya hozzájuthat ahhoz a tanulási élményhez, melyet a magas szintű pedagógiai tevékenység mellett a harmadik évezred informatikai lehetőségei is nyújthatnak. A szülői támogatásból vásárolt projektorok, illetve a Nemzeti Tehetség Központ által biztosított vetítővásznak felszerelésével minden osztályunkban lehetőség nyílik a  modern informatikai eszközök használatára, megsegítve ezzel az élménydús, hatékony és hatásos ismeretátadási folyamatot, a magas szintű oktató- nevelő munkát. Hálás szívvel köszönjük a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatását.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time