Énekszó, sport és a vizuális kultúra egy napon

Igazán színes programokban volt részünk pénteken 70. születésnapját ünneplő iskolánkban.

A Zene Világnapja alkalmából már kora reggel és a tanórai szünetekben is vidám énekszótól voltak hangosak a termek az iskolarádión keresztül felcsendülő dallamoktól, melyeket az iskolai kórusok tagjai adtak elő.

A délelőtt folyamán az Európai Diáksport Napja tiszteletére Csernus-Lukács Edina konduktor-gyógytornász a kinti hideg, esős időjárás dacára teremtett forró hangulatot a tornateremben, és vidám zeneszóra kellően megmozgatta a diákokat. A sportnapra készülve a megelőző időszak rajzóráin a felső tagozat valamennyi tanulója megtervezte és elkészítette kedvelt sportágának emblémáját, logóját. A remek alkotások -üde színfoltot adva- kiállításra kerültek az emeleten.

Bízunk benne, hogy a nap végén valamennyi diák élményekben gazdagodva térhetett haza a suliból.

Köszönjük a szervezők munkáját! Hajrá Kossuth!

 Halászné Nardai Erzsébet

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »