Pályázati támogatással megszépült az öreg kút környezete az iskolaudvaron. Nagy örömünkre elkészültek a magaságyások, amelyeket a Tesco “Ön választ, mi segítünk” program pályázatán “nyertünk” a sok-sok közönségszavazat eredményeképpen. Az ágyásokba a Cédrus-Kert Faiskola hozzáértő dolgozói fűszer- és gyógynövényeket, többek között levendulát, kakukkfüvet, rozmaringot, citromfüvet ültettek. A gyerekek örömmel ismerkednek a kertecskékkel. Szagolgatják az illatos növényeket, olvasgatják a kis táblákon a növények neveit. A kertek gondozása is az ő feladatuk lesz a későbbiekben.

Köszönjük a rengeteg szavazatot, a Tesco támogatását, valamint a Cédrus-Kert Faiskola dolgozóinak a segítségét.

 

 

 

 

 

 

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Mobilitási nap

Délelőtt: Környezetbarát közlekedési eszközök felvonulásaDélután: Aszfaltrajzverseny az alsósoknak

Tudj meg többet »

Verébfogó

Felsősavató program az 5. évfolyamosoknak

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádióban

Tudj meg többet »

Pályaorientációs nap

Tanítás nélküli munkanap

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepi megemlékezés

Tudj meg többet »

Márton nap

Márton napi lámpás felvonulás - alsó tagozat

Tudj meg többet »