Kedves Szülők!

Hagyományainkhoz híven, idén is meghirdetjük karácsonyi „cipős doboz”akciónkat. Rászoruló családokhoz juttatjuk el az összegyűlt ajándékokat a sárosdi Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat közvetítésével. A dobozba ruhaneműt, játékot, könyvet, édességet, írószereket lehet tenni. A dobozra kérjük, írják rá, hogy mennyi idős gyermeknek, illetve lánynak vagy fiúnak szánják. A dobozokat az osztályfőnöknek november 27-ig eljuttatni szíveskedjenek!

Köszönjük szépen!

Az elmúlt évben több mint 150 doboz ajándék gyűlt össze az Önök segítségével, amit nagyon köszönünk!

Fogjunk össze, és idén is legyen minden gyermek számára boldog a karácsony!

Kiss Ágnes (30/468-7126) és Ocskó-KüGyöngyi  (30/4498-665)gyermekvédelmi felelősök

  1. november 10.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time