Czombál Andris 5. b osztályos diákunk nem csak éneklésben szerzi sorra a díjakat. Októberben több alkalommal is megmutatta, hogy versmondásban is éppoly tehetséges, mint éneklésben. Két országos versenyen – Budapesten a Versünnep Seregszemlén és Szekszárdon a Fedorka VersNapon – is a legjobb minősítéseket kapta, sőt nívódíjjal is jutalmazták teljesítményét.Gratulálunk Andrisnak, köszönjük felkészítője, Váminé Hegyi Angéla felkészítő munkáját.

 

Kilencedjére verseltek a Fedorka és SoseVolt VersNapon

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanítás nélküli munkanap

Nevelési értekezlet.Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap

Félévi értekezletNem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap

Tantestületi program.Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap

DÖK-nap - Diákönkormányzat napja

Tudj meg többet »