A Babits Mihály Kulturális Központ és a Tücsök Zenés Színpad Egyesület közös szervezésében Szekszárd Megyeháza udvarán rendezték meg a 2020-as Gemenc Hangja énekversenyt szeptember 12-én, ahol a MusicKell csapatból öten próbálták ki magukat, szép sikereket elérve:
Czombál András (arany minősítés)
Pallos Gréta (arany minősítés)
Pallos Levente (ezüst minősítés)
Mádai Maja (arany minősítés)
Orosz Ádám (arany minősítés).

A résztvevők három korcsoportban – gyermek, ifjúsági és felnőtt – mérették meg magukat. A produkciókat kilenctagú zsűri értékelte. A szakmai zsűri tagjai Nagy Anikó Jászai-díjas színész-énekes, énekművész, Pecze Zsófia jazzénekes és Ábrahám Zsolt énekes-dalszerző voltak. A társadalmi zsűriben Sas Erzsébet író-újságíró, Venter Mariann újságíró-szerkesztő és Radnai Erzsébet művelődési menedzser, míg a diákzsűriben Istlstekker Ivett, Péter Lili és Zilai Janina foglalt helyet. Magas színvonal jellemezte a versenyt, amelyre az ország minden részéről érkeztek résztvevők.
Nagy Anikó, a zsűri elnöke három különdíjat ajánlott fel, ezek közül kettőt a MusicKell csapat két tagja: Czombál András és Orosz Ádám hozhatott el. 

Gratulálunk az eredményekhez. Köszönjük Erőss Orsolyának a felkészítést.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

There are no upcoming events at this time