Kedves Szülők!

Nagy örömmel értesítjük Önöket, hogy megnyertük az iskolakertünk fejlesztésére irányuló „Ön választ, mi segítünk” pályázatot, így a Tesco 400 000 forintos támogatását a Gyermekévek Alapítvány kapta. A pályázati eredmény közzétételekor a döntő bizottság az alábbiak szerint nyilatkozott:

„Engedjék meg, hogy még egyszer szívből gratuláljunk az eredményhez. Minden egyes begyűjtött szavazat azt jelenti, hogy munkájukat fontosnak tartja, elismeri és támogatja a helyi közösség, ennél nagyobb elismerést nem kaphat egy civil szervezet, erre igazán büszkék lehetnek!”

Köszönjük szépen a leadott szavazatokat, a szülői összefogást.

Tisztelettel:

Vezetőség

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

DÖK-nap

A diákönkormányzat napja

Tudj meg többet »

Ballagás

A nyolcadik évfolyamosok ballagása

Tudj meg többet »

Évzáró

Tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

Tudj meg többet »