Tisztelt Szülők!

A Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskolában 2020. március 16-18-ig tanítás nélküli munkanapok keretében különböző távoktatást támogató digitális rendszerek kerültek kipróbálásra. Ezt követően, 2020. március 19-től a meglévő órarend szerint kezdődik intézményünkben a tantermen kívüli digitális oktatás. Minden nap az adott óráknak megfelelően tanári magyarázatokat, feltöltött tananyagokat, kijelölt házi feladatokat kapnak majd a tanulók. Kérjük a kedves Szülőket, hogy segítsék, kísérjék figyelemmel a gyermekük tanulási folyamatát! Nagyon fontos, hogy a tanítványaink rendszeresen foglalkozzanak a számukra megtervezett és kiadott tananyaggal, hogy aktív részesei legyenek az oktatási folyamatnak. Lehetőségeink szerint mindenben segítjük a gyermekeket, nem engedjük el a kezüket, gondoskodunk a továbbfejlődésükről és fejlesztésükről. Megköszönve a segítő együttműködésüket, jó egészséget kívánunk!

Tisztelettel:

Vezetőség

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

A Föld napja

Közös éneklés A Föld napja alkalmából.

Tudj meg többet »

Emelt szintű matek

Emelt szintű matematika felvételi a 4. évfolyamos gyerekeknek.

Tudj meg többet »

Gyermekgála – Kulturális bemutató

Kulturális bemutató az 1-3. évfolyamos gyerekek részvételével.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap – Tantestületi program

Tantestületi program. Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »

Idegen nyelvi mérés

Országos idegen nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamos diákoknak.

Tudj meg többet »

Kompetenciamérés

Országos kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamos diákoknak.

Tudj meg többet »

Hangverseny

Az emelt énekesek hagyományos év végi hangversenye

Tudj meg többet »