2020. 02. 12-én felső tagozatos tanulóink a városi Kosárlabda Diákolimpia döntőjében második helyezést értek el. A Bogár Pál válogatott kosárlabdázó emlékére megrendezett mérkőzést az Alba Regia Sportcsarnokban rendezték, ahol III. korcsoportos fiaink (5-7. osztály) a Tóvárosi Általános Iskola ellen játszottak. A döntőt Östör Annamária nyitotta meg, a mérkőzést követően a díjakat Mészáros Attila alpolgármester és Balássi Imre az Alba Regia SC elnöke adta át. A fiúk lelkesen küzdöttek és nagyon örültek az ezüst éremnek. Nagyon jó hangulat uralkodott a csarnokban, hiszen Márti néni és néhány kollégám, illetve egy egész csapat Kossuthos szurkoló gyermek buzdította játékosainkat. Köszönet érte mindenkinek.

Gratulálok a Kossuthos csapat tagjainak, akik a következők voltak:
Budai Bálint, Molnár Marcell, Körmendi Áron (6.a); Kovács Erik, Sábián Roland (7.b); Kovács Márk (7.c); Bányóczki Árpád (7.a); Valicsek Zétény, Kruzslicz Ádám, Posch Csaba, Porteleki Máté, Neszter Zsombor, Pintér Gergő, Ring Márk (5.b)

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

A Föld napja

Közös éneklés A Föld napja alkalmából.

Tudj meg többet »

Emelt szintű matek

Emelt szintű matematika felvételi a 4. évfolyamos gyerekeknek.

Tudj meg többet »

Gyermekgála – Kulturális bemutató

Kulturális bemutató az 1-3. évfolyamos gyerekek részvételével.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap – Tantestületi program

Tantestületi program. Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »

Idegen nyelvi mérés

Országos idegen nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamos diákoknak.

Tudj meg többet »

Kompetenciamérés

Országos kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamos diákoknak.

Tudj meg többet »

Hangverseny

Az emelt énekesek hagyományos év végi hangversenye

Tudj meg többet »