Czombál András 4. b osztályos tanulónk nevét már sokszor hallhattuk, hiszen több városi, megyei versmondó- és tanulmányi versenyen vett részt eredményesen. A zene és a tánc is közel áll hozzá, tagja a Musickell csoportnak, emelt énekes, néptáncot is tanul. Most mindezt a sok tudást egyszerre hasznosította, amikor egy igen rangos megmérettetésen vett (és még vesz) részt.

Tiéd a pálya! – musical Ki mit tud?-ot szervezett a Madách Színház. A vetélkedő célja, hogy a musical műfaja számára olyan új tehetségeket fedezzenek fel, akik a musical-játszás három alapkövetelményének (ének, tánc, színjátszás) birtokában vannak. A zsűriszékben többek között Bencze Ilona, Szirtes Tamás, Polyák Lilla, Kocsák Tibor, Gallusz Nikolett, Tihanyi Ákos, Szente Vajk, Szemenyei János, Nagy Sándor foglal helyet. A fiatalok három korosztályban indulhattak a versenyen: 6-12 évesek, 13-18 évesek és 19-26 évesek kategóriájában. A december 6-i határidőig 615-en  jelentkeztek és küldték el a produkciójukat bemutató videót a színháznak (köztük iskolánk 4.b osztályos tanulója Czombál András is). A beküldött videók alapján a szakmai zsűri előválogatást tartott, ahol Andris olyan ügyesen helyt állt produkciójával (Petőfi Sándor: Szeget szeggel, Hegedűs a háztetőn musical: Ha én gazdag lennék) a gyermekszínészek között, hogy bejutott a márciusi középdöntőbe.

Erőss Orsolya

Gratulálunk Andrisnak a továbbjutáshoz, és továbbra is szurkolunk!

Andris élménybeszámolója itt olvasható.

 

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Félévi bizonyítvány

A félévi értesítők megjelenése az e-naplóban.

Tudj meg többet »

Farsang

Kiszebáb-égetés, farsangi délután az alsó tagozaton.Farsangi bál a felsősöknek 16.00-18.45     

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepélyes megemlékezés az 1848-as forradalom és szabadságharc emléknapján. Megjelenés ünneplő ruhában.

Tudj meg többet »

A Föld napja

Közös éneklés A Föld napja alkalmából.

Tudj meg többet »

Emelt szintű matek

Emelt szintű matematika felvételi a 4. évfolyamos gyerekeknek.

Tudj meg többet »

Gyermekgála – Kulturális bemutató

Kulturális bemutató az 1-3. évfolyamos gyerekek részvételével.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap – Tantestületi program

Tantestületi program. Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »