A Kosárlabda Diákolimpia városi fordulójában a III. korcsoportos fiúkkal decemberben (12.04. és 12.11.) két mérkőzést játszottunk, mely során a Hétvezér téri és a Munkácsy Általános Iskola csapatát sikerült legyőzni, ezzel bejutottunk a legjobb négy közé. Reméljük sikerrel vesszük a következő fordulót, melyre januárban kerül majd sor.

A csapat tagjai: Budai Bálint, Körmendi Áron, Molnár Marcell (6.a), Pintér Gergő, Porteleki Máté, Posch Csaba, Kruzslicz Ádám, Valicsek Zétény, Neszter Zsombor, Ring Márk (5.b), Kovács Márk (7.c), Kovács Erik, Sábián Roland (7.b), Bányóczki Árpád (7.a)

(Bárány Rita)

Félévi bizonyítvány

A félévi értesítők megjelenése az e-naplóban.

Farsang

Kiszebáb-égetés, farsangi délután az alsó tagozaton.Farsangi bál a felsősöknek 16.00-18.45

Ünnepélyes megemlékezés az 1848-as forradalom és szabadságharc emléknapján. Megjelenés ünneplő ruhában.