Minden év novemberében megrendezik az 50 éve és annál régebben diplomát szerzett pedagógusok ünnepségét a Városházán. Az idén iskolánkat érte a megtiszteltetés, hogy kis előadással készülhetett az ünnepeltek köszöntésére. A többnyire kossuthos gyerekekből álló MusicKell Amatőr Musical Együttes énekesei adták elő  szívmelengető és különleges produkciójukat, amiről a Polgármester úr  elismerő szavakkal beszélt. A PSZ nevében is, aki a szervezője volt a rendezvénynek, sok –sok dicséretet kapott a kórus és vezetőjük rendhagyó dalaik és a csodálatos verseik miatt. A csapatot felkészítette Erőss Orsolya.

Büszkék vagyunk, mert a köszöntésben részesülő pedagógusok mellett a város minden iskola igazgatója és oktatásért felelős vezetője látta, hallotta, hogy mennyire jók vagyunk mi, KOSSUTHOSOK!

Köszönjük a gyerekek, és felkészítőjük, Erőss Orsolya munkáját.

Lakatos Zsuzsanna

Cikk és képek a feol.hu oldalon

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008