Nagy volt ma az örömünk, mert első helyezést értünk el alsó tagozatos diákjainkkal (17 tanuló) a Játékos Sportverseny körzeti fordulójában a Németh László általános Iskolában, így bejutottunk a városi döntőbe, amely november 23-án lesz a Tóvárosi Általános Iskolában.
A gyerekek nagyon ügyesek voltak, lelkesen küzdöttek minden feladat végrehajtásánál, így a végén jöhetett a megérdemelt jutalom, illetve a sportszerű magatartásunkért, még külön megdicsértek bennünket. (Bárány Rita)

A lelkes kis csapat tagjai a következők voltak:
Török Izabella, Kolonics Kamilla, Ormos Zalán, Pallos Levente (2.b); Szücs Zsófia, Gyenes Áron (3.a); Komlós Veronika, Mahler Kata, Nagy Sára, Kámán Roland, Reichardt Milán (3.b); Anda Valéria, Osztotics Linett, Pallos Gréta, Kovács Bence (4.b); Molnár Bence, Ujvári Zoltán (4.c)

 

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Fogadóóra és Pályaválasztási szülői értekezlet

Fogadóórák Pályaválasztási szülői értekezlet a 8. évfolyamos diákok szüleinek

Tudj meg többet »

“Kisangyalok kara”

"Kisangyalok kara" - városi adventi rendezvény az emelt énekesek részvételével.

Tudj meg többet »

Mikulás bál

Mikulás bál a felsősöknek.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap – Továbbképzés

Szakmai továbbképzés. Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni. 

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap – Értekezlet

Nevelési értekezlet. Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »

Hangverseny

Karácsonyi hangverseny az emelt énekeseknek.

Tudj meg többet »

Karácsonyi ünnepély

Iskolai karácsonyi ünnepély, majd osztálykarácsonyok. Megjelenés ünnepi öltözékben.

Tudj meg többet »

Megemlékezés

Megemlékezés A magyar kultúra napja alkalmából

Tudj meg többet »

Félévi bizonyítvány

A félévi értesítők megjelenése az e-naplóban.

Tudj meg többet »