Nagy volt ma az örömünk, mert első helyezést értünk el alsó tagozatos diákjainkkal (17 tanuló) a Játékos Sportverseny körzeti fordulójában a Németh László általános Iskolában, így bejutottunk a városi döntőbe, amely november 23-án lesz a Tóvárosi Általános Iskolában.
A gyerekek nagyon ügyesek voltak, lelkesen küzdöttek minden feladat végrehajtásánál, így a végén jöhetett a megérdemelt jutalom, illetve a sportszerű magatartásunkért, még külön megdicsértek bennünket. (Bárány Rita)

A lelkes kis csapat tagjai a következők voltak:
Török Izabella, Kolonics Kamilla, Ormos Zalán, Pallos Levente (2.b); Szücs Zsófia, Gyenes Áron (3.a); Komlós Veronika, Mahler Kata, Nagy Sára, Kámán Roland, Reichardt Milán (3.b); Anda Valéria, Osztotics Linett, Pallos Gréta, Kovács Bence (4.b); Molnár Bence, Ujvári Zoltán (4.c)

 

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008