Október 1-jén minden a zenéről szólt. Reggel az iskolarádióban hallgattunk egy rövid megemlékezést a zenei világnapról. Köszönjük Szünder Nóra tanárnőnek a zenés iskolakezdést. Az emelt énekesek egész délelőtt az esti fellépésre próbáltak a sportcsarnokban. Este pedig a város kórusaival és zenekaraival együtt csodálatos hangversennyel örvendeztették meg a sportcsarnok közönségét. Felemelő érzés volt a közel 500 énekestől megszólaló népdalokat, kórusműveket hallgatni.

Köszönjük a gyerekek és felkészítőjük, Bartha Melinda munkáját.

Cikk és képek városunk honlapján

A kezdőkép forrása: https://www.szekesfehervar.hu/a-varos-zenei-eletenek-legkivalobb-kepviseloi-unnepeltek-egyutt-a-zene-vilagnapjan?sfgallery=56498

Félévi bizonyítvány

A félévi értesítők megjelenése az e-naplóban.

Farsang

Kiszebáb-égetés, farsangi délután az alsó tagozaton.Farsangi bál a felsősöknek 16.00-18.45

Ünnepélyes megemlékezés az 1848-as forradalom és szabadságharc emléknapján. Megjelenés ünneplő ruhában.