Fejér Megyei Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Diákolimpia

A Székesfehérvári Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban  2019. szeptember 26-án, a 3-4. korcsoportos diákok számára megrendezett atlétika versenyen ezúttal is kiváló eredményeket, dobogós helyezéseket  értek el iskolánk diákjai.

I. helyezett a lány súlylökő csapat ( Boldog Réka 8.a, Mátyási Sára 8.a, Szűcs Dóra 6.b, Langmár Zsófia 6.a, Dányádi Lili 8.c)

I. helyezett a fiú csapat kislabdahajításban (Körmendi Áron 6.a, Kaló Levente 8.b, Molnár Márton 8.b, Antalfy Márk 8.b, Klein Benedek 8.b)

II. helyezett a lány csapat kislabdahajításban ( Langmár Zsófia 6.a,Orczi Dóra 6.a, Rumpler Barbara 8.a, Rácz Abigél 7.a, Mátyási Sára 8.a)

II. helyezett a lányok magasugró csapata ( Szűcs Dóra 6.b, Kárász Anna 6.a, Nádasi Dorotya 6.b, Dányádi Lili 8.c, Belegrai Boglárka 8.b)

Ezen kívül  4. helyen végzett iskolánk távolugró lány csapata, szintén 4. helyen futottak be 10x200m-es váltó vegyes csapatának tagjai és 5. helyen szerepelt a kislabdahajításban a  fiú B csapat.

Gratulálunk a versenyzőknek.

Köszönjük a felkészítő tanárok, Bárány Rita, Schütz Tamás, Halász Géza munkáját.

Félévi bizonyítvány

A félévi értesítők megjelenése az e-naplóban.

Farsang

Kiszebáb-égetés, farsangi délután az alsó tagozaton.Farsangi bál a felsősöknek 16.00-18.45

Ünnepélyes megemlékezés az 1848-as forradalom és szabadságharc emléknapján. Megjelenés ünneplő ruhában.