Szeptember 16-a hetében került megrendezésre a Mobilitási hét, amelyen iskolánk tanulói is részt vettek. Alsósaink a Rácbányához látogattak, és Sóstó természeti értékeit nézték meg. A felsősök körében a Palotavárosi tavak volt a kedvenc helyszín. Sok osztály teljesítette a Városismereti sétát és töltötte ki a hozzá kapcsolódó feladatlapot. Pénteken az autómentes naphoz kapcsolódóan zenés tornával kezdte az iskola a napot. 6. b osztályosaink pedig a Legmobilisabb osztály vetélkedőn harmadik helyen végeztek. Így jutalmul elsőként vehették birtokba – az első és második helyezett osztállyal együtt –  a Zichy ligetben felállított óriáskereket. Az autómentes napon a napközisek aszfaltrajzokon mutatták be, milyen lenne az ideális közlekedés. Élményekkel teli, mozgalmas hetet tudhatunk magunk mögött.

Cikk városunk honlapján

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Tanítás nélküli munkanap – Pályaorientációs nap

Pályaorientációs nap, melynek részletes programjáról az osztályfőnökök fogják tájékoztatni a diákokat.

Tudj meg többet »

Matematikaverseny

Kossuth Vándorkupáért városi Matematikaverseny

Tudj meg többet »

Fogadóóra és Pályaválasztási szülői értekezlet

Fogadóórák Pályaválasztási szülői értekezlet a 8. évfolyamos diákok szüleinek

Tudj meg többet »

“Kisangyalok kara”

"Kisangyalok kara" - városi adventi rendezvény az emelt énekesek részvételével.

Tudj meg többet »

Mikulás bál

Mikulás bál a felsősöknek.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap – Továbbképzés

Szakmai továbbképzés. Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni. 

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap – Értekezlet

Nevelési értekezlet. Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »

Hangverseny

Karácsonyi hangverseny az emelt énekeseknek.

Tudj meg többet »

Karácsonyi ünnepély

Iskolai karácsonyi ünnepély, majd osztálykarácsonyok. Megjelenés ünnepi öltözékben.

Tudj meg többet »