Szeptember 16-a hetében került megrendezésre a Mobilitási hét, amelyen iskolánk tanulói is részt vettek. Alsósaink a Rácbányához látogattak, és Sóstó természeti értékeit nézték meg. A felsősök körében a Palotavárosi tavak volt a kedvenc helyszín. Sok osztály teljesítette a Városismereti sétát és töltötte ki a hozzá kapcsolódó feladatlapot. Pénteken az autómentes naphoz kapcsolódóan zenés tornával kezdte az iskola a napot. 6. b osztályosaink pedig a Legmobilisabb osztály vetélkedőn harmadik helyen végeztek. Így jutalmul elsőként vehették birtokba – az első és második helyezett osztállyal együtt –  a Zichy ligetben felállított óriáskereket. Az autómentes napon a napközisek aszfaltrajzokon mutatták be, milyen lenne az ideális közlekedés. Élményekkel teli, mozgalmas hetet tudhatunk magunk mögött.

Cikk városunk honlapján

Közép-dunántúli
Regionális Minőségi díj
2008

Következő események

Félévi bizonyítvány

A félévi értesítők megjelenése az e-naplóban.

Tudj meg többet »

Farsang

Kiszebáb-égetés, farsangi délután az alsó tagozaton.Farsangi bál a felsősöknek 16.00-18.45     

Tudj meg többet »

Ünnepély

Ünnepélyes megemlékezés az 1848-as forradalom és szabadságharc emléknapján. Megjelenés ünneplő ruhában.

Tudj meg többet »

A Föld napja

Közös éneklés A Föld napja alkalmából.

Tudj meg többet »

Emelt szintű matek

Emelt szintű matematika felvételi a 4. évfolyamos gyerekeknek.

Tudj meg többet »

Gyermekgála – Kulturális bemutató

Kulturális bemutató az 1-3. évfolyamos gyerekek részvételével.

Tudj meg többet »

Tanítás nélküli munkanap – Tantestületi program

Tantestületi program. Nem lesz tanítás. Ügyeletet lehet kérni.

Tudj meg többet »