Szeptember 16-a hetében került megrendezésre a Mobilitási hét, amelyen iskolánk tanulói is részt vettek. Alsósaink a Rácbányához látogattak, és Sóstó természeti értékeit nézték meg. A felsősök körében a Palotavárosi tavak volt a kedvenc helyszín. Sok osztály teljesítette a Városismereti sétát és töltötte ki a hozzá kapcsolódó feladatlapot. Pénteken az autómentes naphoz kapcsolódóan zenés tornával kezdte az iskola a napot. 6. b osztályosaink pedig a Legmobilisabb osztály vetélkedőn harmadik helyen végeztek. Így jutalmul elsőként vehették birtokba – az első és második helyezett osztállyal együtt –  a Zichy ligetben felállított óriáskereket. Az autómentes napon a napközisek aszfaltrajzokon mutatták be, milyen lenne az ideális közlekedés. Élményekkel teli, mozgalmas hetet tudhatunk magunk mögött.

Cikk városunk honlapján

Félévi bizonyítvány

A félévi értesítők megjelenése az e-naplóban.

Farsang

Kiszebáb-égetés, farsangi délután az alsó tagozaton.Farsangi bál a felsősöknek 16.00-18.45

Ünnepélyes megemlékezés az 1848-as forradalom és szabadságharc emléknapján. Megjelenés ünneplő ruhában.